Intell Psy angajeaza receptionist

Esti o persoana sociabila, entuziasta si comunicativa? Te vrem in echipa noastra !

Intell Psy Group este grupul de firme care si-a propus sa aduca in prim plan multidisciplinaritatea, punandu-va la dispozitie cele mai bune si variate resurse pentru dezvoltare pe plan personal dezvoltarea pe plan personal si profesional. Vom fi alaturi de tine si iti vom impartasi cunostintele noastre.

   Candidatul ideal

– Studii in domeniul psihologiei(prezinta un avantaj)
– Experienta de munca cu clientii;
– Cunostinte operare PC (Word, Excel);
– Persoana organizata, responsabila, cu atitudine proactiva.

   Responsabilitati:

– Preluarea şi redirecţionarea apelurilor telefonice;
– Activităţi de recepţie şi protocol;
– Primirea/expedierea documentelor sosite prin fax/posta sau e-mail;
– Inregistrarea si sortarea corespondentei;
– Programarea si urmarirea intalnirilor interne;
– Arhivarea documentelor specifice;
– Suport in derularea activitatilor curente.

    Beneficii:

  • Mediu de lucru placut si profesionist
  • Conditii excelente de munca
  • Program flexibil
  • Oportunitate de dezvoltare profesionala

Asteptam CV-ul tau pe adresele de e-mail:

sau contacteaza-ne la nr de telefon

  • 0756.669.669 (Elena)

Lasa un comentariu:

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *